12 kwiecień 2024

20-latek był poszukiwany przez sąd dwoma nakazami

zdjęcie: 20-latek był poszukiwany przez sąd dwoma nakazami / pixabay/4712883
Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca piskiej gminy, który ukrywał się przed organami ścigania. Miał na sumieniu dwa wyroki za popełnione przestępstwa. Trafił do policyjnego aresztu, skąd przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

Do policyjnego aresztu trafił 20-letni mieszkaniec piskiej gminy poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piszu. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania mając zasądzone dwa wyroki za popełnienie przestępstw. To kara 6 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz kara 6 miesięcy za pobicie.

Mieszkaniec piskiej gminy przewieziony zostanie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 12 miesięcy.

(KPP Pisz/asz)