3 luty 2023

Trzech nastolatków znalazło portfel z pieniędzmi i przyniosło go do piskiej komendy

fot. KPP w Piszu
Komendant Powiatowy Policji w Piszu, insp. Marcin Kubas osobiście podziękował trzem nastolatkom za ich wzorowe zachowanie. Aleksander, Patryk i Fabian znaleźli na chodniku, leżący w kałuży, portfel ze znaczną sumą pieniędzy i przynieśli go do piskiej komendy, by trafił do właściciela. Postawa tych młodych mieszkańców Pisza jest niewątpliwie wzorem do naśladowania nie tylko przez rówieśników, ale także nas wszystkich.

Komendant Powiatowy Policji w Piszu, insp. Marcin Kubas zaprosił do siebie trzech nastolatków, wraz z rodzicami, by osobiście się z nimi spotkać i podziękować im za to, co zrobili.

Kilka dni temu trzech 14-latków z Pisza, tj. Aleksander, Patryk i Fabian znaleźli leżący w kałuży portfel. Była w nim znaczna suma pieniędzy, ale nie było żadnych dokumentów. Chłopcy zachowali się uczciwie i przynieśli go do piskiej komendy, by trafił do właściciela. Tak też się stało.

Inspektor Marcin Kubas podziękował Aleksandrowi, Patrykowi i Fabianowi za ich wzorowe zachowanie oraz za postawę godną pochwały i najwyższego uznania. Dodał, że są oni niewątpliwie wzorem do naśladowania nie tylko przez rówieśników, ale także wszystkich dorosłych. Komendant pogratulował także rodzicom takich synów.

2024-04-27 17:00
Namiot cyrku Europa, Orzysz, Plac...