11 styczeń 2024

Wypadek śmiertelny na trasie Wejsuny – Onufryjewo

zdjęcie: Wypadek śmiertelny na trasie Wejsuny – Onufryjewo / fot. KPP w Piszu
fot. KPP w Piszu
Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku śmiertelnego, do którego doszło w środę popołudniu na trasie Wejsuny – Onufryjewo w gminie Ruciane – Nida. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf potrącił mężczyznę siedzącego na środku jezdni. W wypadku zginął 67-latek, który poniósł śmierć na miejscu.

W środę (10 stycznia br.) około godz. 17.00 na trasie Wejsuny- Onufryjewo, w gminie Ruciane- Nida, doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf potrącił siedzącego na środku jedni mężczyznę, który ubrany był w czarną kurtkę i nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Był to 67-letni mieszkaniec gminy Ruciane- Nida. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobnie był pod działaniem alkoholu. Volkswagenem kierował 23-latek. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.